درباره ما

شرکت تولیدی و صنعتی ریخته های نسوز مهر در سال 1375 تأسیس و در سال 1377 به بهره برداری رسید. این شرکت در زمینی به مساحت 75/9 مترمربع واقع درشهر صنعتی اشتهارد احداث شده  و در زمینه تولید قطعات صنعتی از فولادهای آلیاژی فعالیت د ارد.

شرکت ریخته های نسوز مهر با بهره گیری از نیروی انسانی مجرب و متخصص و همچنین تجهیزات پیشرفته ، انواع محصولات فولادی کم آلیاژ ، پر آلیاژ و غیر آلیاژی را با رعایت استانداردهای بین المللی تولید نموده و رضایت مندی مشتریان خود را تضمین می دارد. دریافت گواهینامه ISO 9001:2008 از موسسه   UNICERT و ISO 9001:2001 از موسسه RWTUV  بیانگر حفظ اعتماد و رضایت مشتریان این شرکت می باشد.

افزایش رضایتمندی مشتریان با ارائه محصولاتی با کیفیت بالا ، هزینه و زمان تحویل مناسب الگوی اصلی این شرکت است. هم چنین تلاش در مسیر نوآوری و ارتقاء سطح تکنولوژی ، افزایش کیفیت محصولات توأم با در نظر گرفتن جنبه های اقتصادی فرایندهای تولید و به تبع آن  حضور در بازارهای بین المللی  ، ایجاد ارتباط با زیرپیمانکاران ، دانشگاه ها و مراکز علمی معتبر ، خط مشی اصلی این مجموعه  را تشکیل می دهد.

شرکت ریخته های نسوز مهر به منظور جلب رضایت کامل مشتریان با حفظ منافع سایر ذینفعان ، سیستم مدیریت کیفیت خود را بر اساس استاندارد طرح ریزی و ایجاد نموده و اثربخشی آن را به طور مستمر بهبود می بخشد. این شرکت کلیه مدیران و کارکنان خود را مقید به ایجاد محیطی صمیمی و سرشار از اعتماد و همبستگی ، ایجاد ارتباط موثر با مشتریان و درک مشکلات آنها نموده است. به طوریکه کلیه کارکنان در قبال خواسته ها و انتقادات  با عملکردی فراتر از انتظار مشتریان پاسخگو می باشند. ریخته های نسوز مهر همواره کارفرمایان را شریک خود دانسته و از طریق ایجاد ارتباطی تنگاتنگ و صمیمانه دائماً در حال تبادل نظر و انتقال تجربیات فنی خود به آنان می باشد. این ارتباط از زمان بررسی های فنی و اقتصادی اولیه شروع می شود و حتی پس از تحویل کالا به مشتری ، نصب و کاربری نیز ادامه می یابد. سیاستگزاری این مجموعه به صورتی است که با پیگیری و سرکشی مداوم از محل نصب و کارکرد  قطعات تولیدی ، حتی در حل مشکلات حاصل از تولید سایر شرکت های سازنده نیز در کنار مشتریان خود قرار می گیرد.

این شرکت از واحدهای مجزا و تخصصی تشکیل شده است که هر کدام در حیطه اختیارات خود مستقل عمل کرده و در تعامل متقابل  با سایر اجزا و ارتباط مستقیم  با مشتریان در پیشبرد اهداف شرکت و رفع نیاز صنعت کشور حرکت می کنند. واحدهای فروش و تحقیقات بازار ، فنی و بازرگانی ، مهندسی ، تولید ، ساخت تجهیزات ، تحقیق و توسعه و ... از این قبیل می باشند که توسط  گزیده ای از نیروهای متخصص و با تجربه اداره می شوند.